Panagiota Vlanti Official Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΥΦΗΛΙΟΣ: Παναγιώτα Βλαντή: Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που γράφτηκε ότι έχω…

Πήγαινε κάτω

ΥΦΗΛΙΟΣ: Παναγιώτα Βλαντή: Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που γράφτηκε ότι έχω…  Empty ΥΦΗΛΙΟΣ: Παναγιώτα Βλαντή: Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που γράφτηκε ότι έχω…

Δημοσίευση από Ζουζούνα! Κυρ Ιουλ 07, 2013 2:35 pm

Παναγιώτα Βλαντή: Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που γράφτηκε ότι έχω…
ΥΦΗΛΙΟΣ: Παναγιώτα Βλαντή: Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που γράφτηκε ότι έχω…  1223-300x225
“Δεν είπα ποτέ ότι έχω κατάθλιψη...Με ρώτησαν αν έχω κατάθλιψη και είπα ότι έχω την κατάθλιψη που έχει ο μέσος Έλληνας για την οικονομική κρίση που υπάρχει και αγωνιώ για τη δουλειά και το μέλλον μου. Είπα ότι πιστεύω στην ψυχανάλυση επειδή εμένα με έχει βοηθήσει και έγραψαν ότι έχω κατάθλιψη. Είναι πολύ άσχημο να γράφεται αυτό για μένα, γιατί δεν είμαι καταθλιπτική” εξομολογήθηκε σε συνέντευξή της στο περιοδικό Like η Παναγιώτα Βλαντή. “Είχα κάνει δύο χρόνια ψυχανάλυση, είχα σταματήσει, κάνω άλλα δύο τώρα. Έχω κάνει ψυχανάλυση, αλλά όχι ότι έχω κατάθλιψη! Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που γράφτηκε. Σε μία κρίσιμη στιγμή για τη χώρα, αγωνιώ για τη δουλειά μου, τα δάνειά μου, για οτιδήποτε, όπως ο μέσος Έλληνας” συμπλήρωσε.

ΥΦΗΛΙΟΣ..Διαβάστε εδώ..!
Ζουζούνα!
Ζουζούνα!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 343
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : ✩Σε ένα ροζ Συννεφάκι!
Ασχολίες : Να Ονειρεύομαι...! ♥ & να κάνω την ζωή της ομορφότερη! :)

https://panvlanti.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης